SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
559 000 €
(3 937 € / m²)
Prodaja
4
1
142 m²
Rue Aldebert, Marseille

spalnica4
površina142 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Christophe Cristiano vous propose: À quelques pas de la place Castellane, découvrez ce magnifique appartement T4 traversant de 142 m²LC e...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Leseni podTerasaKadTuš kabinaLočeni wcHodnikKuhinjski aparatiKaminVisoki stropiLeseni tramoviPo prenoviNaravna svetlobaRustikalni slogOpremljeno

Ostalo
Starost oglasa: 65 dni
Posodobljeno: 47 dni

Lokacija

Rue Aldebert, Marseille
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi