SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
44 000 €
(1 467 € / m²)
Prodaja
2
1
30 m²
Boulevard Meyniel, Marmande

spalnica2
površina30 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A Marmande (47200), dans une résidence proche du centre-ville et des commodités, appartement T2 entièrement rénové d'environ 30 m2 composé d'une pièce...

Električno
Starost oglasa: 163 dni
Posodobljeno: 37 dni

Lokacija

Boulevard Meyniel, Marmande
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Cabinet Carniel Sarl

Podobni oglasi