SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
289 000 €
(2 276 € / m²)
Prodaja
5
1
127 m²
Avenue Georges Pompidou, Manosque

spalnica5
površina127 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Christophe Camart vous propose: A Manosque, proche du centre ville et hors vieille ville, appartement de type 5 avec jardin.Quitter sa ma...

Ostalo
Starost oglasa: 103 dni
Posodobljeno: 18 dni

Lokacija

Avenue Georges Pompidou, Manosque
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi