SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
655 000 €
(6 359 € / m²)
Prodaja
5
1
103 m²
Rue Jean Mermoz, Maisons-Laffitte

spalnica5
površina103 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Alexandre Mahia vous propose: MAISONS-LAFFITTE- PARC - VISITE VIRTUELLE DISPONIBLE- Dans une résidence en pierre de taille, au calme, san...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorLočeni wcNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 84 dni
Posodobljeno: 81 dni

Lokacija

Rue Jean Mermoz, Maisons-Laffitte
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi