SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
399 000 €
(4 807 € / m²)
Prodaja
4
1
83 m²
Rue Jean Mermoz, Maisons-Laffitte

spalnica4
površina83 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Léna Heilmann (06 50 89 10 90) vous propose : Grand appartement familiale de 4 pièces d'environ 83 m² environ au RDC surélevé d'une joli...

Ostalo
Starost oglasa: 123 dni
Posodobljeno: 15 dni

Lokacija

Rue Jean Mermoz, Maisons-Laffitte
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi