SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
749 000 €
(8 609 € / m²)
Prodaja
5
1
87 m²
Rue Pasteur, Maisons-Alfort

spalnica5
površina87 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

MAISON ALFORT / At the foot of M°L8 Maison Alfort les JulliotesIDEAL REAL ESTATE PROJECTS invites you to discover this beautiful family apartment with...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Rue Pasteur, Maisons-Alfort
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IDEAL PROJETS IMMOBILIERS

Podobni oglasi