SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
248 000 €
(2 884 € / m²)
Prodaja
4
1
86 m²
Rue Varichon, Lyon

spalnica4
površina86 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

HTL Immobilier vous présente ce spacieux appartement de 4 pièces, idéalement situé dans le quartier dynamique du 'Grand Trou' à Lyon 8ème. Avec son ex...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 493 dni
Posodobljeno: 493 dni

Lokacija

Rue Varichon, Lyon
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

HTL

Podobni oglasi