SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
139 900 €
(6 995 € / m²)
Prodaja
1
1
20 m²
Rue Varichon, Lyon

spalnica1
površina20 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Lyon 8, studio 20,45 m2 (15,45 loi Carrez) entièrement rénové, avec mezzanine, climatisation réversible et cuisine équipée.Métro à 5 minutes à pied, e...

Ostalo
Starost oglasa: 487 dni
Posodobljeno: 487 dni

Lokacija

Rue Varichon, Lyon
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

SANDRA MANEVAL

Podobni oglasi