SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
245 000 €
(4 623 € / m²)
Prodaja
2
1
53 m²
Rue du Lac, Lyon

spalnica2
površina53 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Entièrement rénové Premier achat ou investisseur 95bis immobilier vous propose ce grand T2 de 53 m2 situé au 32 Rue Voltaire 2ème étage et dernier ét...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rue du Lac, Lyon
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

95bis Immobilier Lyon 6

Podobni oglasi