SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
465 000 €
(7 881 € / m²)
Prodaja
2
1
59 m²
Rue Jarente, Lyon

spalnica2
površina59 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

PLACE DES JACOBINS. Located in a beautiful building, on the top floor with balcony, apartment of 59.52 m² (total area 65 m²), renovated in 2022, with...

Električno
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Rue Jarente, Lyon
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BARNES Lyon

Podobni oglasi