SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
199 000 €
(5 237 € / m²)
Prodaja
2
1
38 m²
Rue Henri Gorjus, Lyon

spalnica2
površina38 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Perché au dernier étage d'un immeuble moderne, ce loft exceptionnel de 38 m² à Lyon offre une vue panoramique sur les rives pittoresques de la Saône. ...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledVisoki stropiNaravna svetlobaNadstropje

Električno
Starost oglasa: 8 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

Rue Henri Gorjus, Lyon
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZEFIR IMMOBILIER

Podobni oglasi