SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
345 000 €
(5 000 € / m²)
Prodaja
3
1
69 m²
Rue de la République, Lyon

spalnica3
površina69 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Découvrez ce superbe appartement de 69 m², niché au 5e étage d'un immeuble bien entretenu, en plein cœur de Lyon. Ce bien lumineux et paisible est idé...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Rue de la République, Lyon
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZEFIR IMMOBILIER

Podobni oglasi