SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
350 000 €
(4 795 € / m²)
Prodaja
3
1
73 m²
Rue Varichon, Lyon

spalnica3
površina73 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Baptiste Désert vous propose: Exclusivité - cOEur de Monplaisir, appartement T3 de 73,09m² - calme et agréableSitué dans un environnement...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Rue Varichon, Lyon
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi