SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
189 000 €
(5 906 € / m²)
Prodaja
1
1
32 m²
Allée des Villas, Lyon

spalnica1
površina32 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Stéphanie Patruno vous propose: En exclusivité: Lyon 6, à proximité de toutes les commodités et transports, un appartement T1 bis.Dans un...

Ostalo
Starost oglasa: 8 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Allée des Villas, Lyon
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi