SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
795 000 €
(4 206 € / m²)
Prodaja
5
1
189 m²
Montée des Carmélites, Lyon

spalnica5
površina189 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

VENTE LYON 69001 - Appartement ancien de charme de type T5 de 178m2 (pour 189m2 habitables), à 2 pas de l'Opéra et du Palais des Beaux Arts, au coeur ...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Montée des Carmélites, Lyon
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Ecully Immobilier

Podobni oglasi