SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
200 000 €
(2 273 € / m²)
Prodaja
5
1
88 m²
Impasse du Point du Jour, Lyon

spalnica5
površina88 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

EXCLUSIVITÉ LYON 5ᵉ / Rue Georges Martin Witkowski Dans un environnement résidentiel, au sein d’une copropriété bien entretenue de 1968, venez déco...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 51 dni
Posodobljeno: 11 dni

Lokacija

Impasse du Point du Jour, Lyon
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Betemps Immobilier

Podobni oglasi