SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
725 000 €
(6 092 € / m²)
Prodaja
4
1
119 m²
Impasse du Point du Jour, Lyon

spalnica4
površina119 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Au coeur du quartier historique de Saint Georges, superbe appartement de 119 m2 rénové par un architecte et un décorateur et situé en 1er et 2e étage....

Električno
Starost oglasa: 52 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

Impasse du Point du Jour, Lyon
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Arlim Prestige Lyon

Podobni oglasi