SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
270 800 €
(3 472 € / m²)
Prodaja
3
1
78 m²
Rue du Lac, Lyon

spalnica3
površina78 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Résidence « LE MIRABEAU », copropriété construite en 1970 et située rue Duguesclin à Lyon 3ème. Elle compte 32 logements, et se situe dans un quartier...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 72 dni
Posodobljeno: 72 dni

Lokacija

Rue du Lac, Lyon
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Archipels Immobilier

Podobni oglasi