SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
349 000 €
(5 540 € / m²)
Prodaja
3
1
63 m²
Rue Varichon, Lyon

spalnica3
površina63 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Cyrille Figureau (07 67 91 82 91) vous propose : Un T3 élégant avec balcon – Votre cocon de vie à Lyon 8eDécouvrez ce T3 moderne et lumin...

Ostalo
Starost oglasa: 72 dni
Posodobljeno: 72 dni

Lokacija

Rue Varichon, Lyon
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi