SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
220 000 €
(3 438 € / m²)
Prodaja
3
1
64 m²
Rue du Lac, Lyon

spalnica3
površina64 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Rue Frédéric Mistral . Idéal INVESTISSEURS . Rentabilité nette supérieure à 5,6 % Très belle opportunité d’investissement que ce T3 de 64 m2, orienté ...

Električno
Starost oglasa: 225 dni
Posodobljeno: 69 dni

Lokacija

Rue du Lac, Lyon
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Lm2p Patrimoine Partenaire Cesar & Brutus

Podobni oglasi