SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
229 000 €
(6 361 € / m²)
Prodaja
2
1
36 m²
Montée des Carmélites, Lyon

spalnica2
površina36 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Lyon 1er arrondissement Appartement Lyon Terreaux 2 rue d'Oran dans un superbe immeuble Hausmannien très beau T2 de 36m2 entièrement meublé et équipé ...

Električno
Starost oglasa: 239 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

Montée des Carmélites, Lyon
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

95bis Immobilier Lyon 6

Podobni oglasi