SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
81 000 €
(1 306 € / m²)
Prodaja
3
1
62 m²
Rue de la Font, Lure

spalnica3
površina62 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

LURE (70) Solène vous invite à découvrir cet appartement rénové de type 3, au 1er étage comprenant : Entrée, cuisine équipée ouverte sur salon/séjour,...

Električno
Starost oglasa: 107 dni
Posodobljeno: 18 dni

Lokacija

Rue de la Font, Lure
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Py Immobilier

Podobni oglasi