SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
168 000 €
(2 301 € / m²)
Prodaja
3
1
73 m²
Rue Frédéric Mistral, Lunel

spalnica3
površina73 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Claire Chouvet vous propose: A saisir sur la commune de Lunel à 5 mins à pied des commerces et des écoles, venez découvrir cet appartemen...

Ostalo
Starost oglasa: 494 dni
Posodobljeno: 494 dni

Lokacija

Rue Frédéric Mistral, Lunel
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi