SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 050 000 €
(5 526 € / m²)
Prodaja
6+
1
190 m²
Route de Crétal, Lugrin

spalnica6+
površina190 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

EXCLUSIVE RIGHTS - Château de Tourronde.
Located 10 minutes from Évian-les-Bains, on the far west side of the historic château with a separate entran...

Električno
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Route de Crétal, Lugrin
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BARNES Léman

Podobni oglasi