SUPA24
197 400 €
(4 387 € / m²)
Prodaja
2
1
45 m²
Rue René Langlois, Lucé

spalnica2
površina45 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Annabelle GUERIN (06 95 78 32 00) vous propose : IDEAL PREMIER ACHAT OU INVESTISSEMENT LOI PINEL !A 10 minutes de la gare et de la Cathéd...

Ostalo
Starost oglasa: 489 dni
Posodobljeno: 489 dni

Lokacija

Rue René Langlois, Lucé
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi