SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
155 613 €
(3 537 € / m²)
Prodaja
2
1
44 m²
Route de Carbon-Blanc, Lormont

spalnica2
površina44 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Keltoum Boutfoust (06 59 30 45 50) vous propose : OPPORTUNITÉ -T2 - Résidence 'HUBLINE' à LORMONTRésidence « HUBLINE », entre nature et d...

Ostalo
Starost oglasa: 71 dni
Posodobljeno: 67 dni

Lokacija

Route de Carbon-Blanc, Lormont
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi