SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
192 240 €
(3 101 € / m²)
Prodaja
3
1
62 m²
Route de Carbon-Blanc, Lormont

spalnica3
površina62 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Jonathan Delannay vous propose: Opportunité à Saisir - Appartement Moderne avec Terrasse à LormontBienvenue dans cet appartement contempo...

Ostalo
Starost oglasa: 78 dni
Posodobljeno: 78 dni

Lokacija

Route de Carbon-Blanc, Lormont
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi