SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
148 000 €
(2 277 € / m²)
Prodaja
2
1
65 m²
Allée des Merlus, Lorient

spalnica2
površina65 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Marie-Laure Mollier vous propose: Grand F2 de 65 m² – Au 4ème étage (sans ascenseur) d'un immeuble de caractère de 1952, cet appartement ...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Allée des Merlus, Lorient
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi