SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
269 000 €
(4 138 € / m²)
Prodaja
3
1
65 m²
Cours des Petites Écuries, Lognes

spalnica3
površina65 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Situé dans un environnement recherché, calme et particulièrement agréable de Lognes, ce magnifique appartement 3 pièces d'environ 65 m2 constitue une ...

Ostalo
Starost oglasa: 8 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

Cours des Petites Écuries, Lognes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse Serris - Success immobilier - l'Adresse Serris - Success immobilier

Podobni oglasi