SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
264 000 €
(3 000 € / m²)
Prodaja
3
1
88 m²
Rue de Bompard, Livron-sur-Drôme

spalnica3
površina88 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Stephanie Garcia (06 41 96 28 44) vous propose : T3 REZ-DE-JARDIN – 88 m² environLe confort haut de gamme au quotidien, dans un cadre nat...

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaNadstropjeOdprt bivalni prostorLočeni wcNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 142 dni
Posodobljeno: 142 dni

Lokacija

Rue de Bompard, Livron-sur-Drôme
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi