SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
225 000 €
(3 000 € / m²)
Prodaja
3
1
75 m²
Rue de Bompard, Livron-sur-Drôme

spalnica3
površina75 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Stephanie Garcia (06 41 96 28 44) vous propose : T3 REZ-DE-JARDIN – 75 m² environRésidence premium – bien-être, nature et personnalisatio...

Ostalo
Starost oglasa: 148 dni
Posodobljeno: 148 dni

Lokacija

Rue de Bompard, Livron-sur-Drôme
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi