SUPA24
Dnevna soba; lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog, visoki stropi
Dnevna soba
Dnevna soba
274 900 €
(1 833 € / m²)
Prodaja
6+
1
150 m²
Rue du Consulat, Limoux

spalnica6+
površina150 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Appartement d'exception avec terrasse - Dernier étage -Centre-ville de Limoux Produit extrêmement rare à Limoux ! Situé au dernier étage avec ascens...

Ostalo
Starost oglasa: 136 dni
Posodobljeno: 74 dni

Lokacija

Rue du Consulat, Limoux
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse Limoux - l'Adresse Limoux

Podobni oglasi