SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
70 000 €
(1 273 € / m²)
Prodaja
3
1
55 m²
Rue de Solignac, Limoges

spalnica3
površina55 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Annie REDON vous propose: Appartement de 3 pièces à Limoges - Belle Opportunité d'InvestissementVous recherchez un appartement fonctionne...

Ostalo
Starost oglasa: 492 dni
Posodobljeno: 491 dni

Lokacija

Rue de Solignac, Limoges
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi