SUPA24
67 000 €
(1 340 € / m²)
Prodaja
2
1
50 m²
Rue de Solignac, Limoges

spalnica2
površina50 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Michel Chazelas vous propose: Appartement T2 au COEur de LimogesSitué au troisième et dernier étage d'un immeuble de 3 niveaux à Limoges,...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Rue de Solignac, Limoges
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi