SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
98 000 €
(1 307 € / m²)
Prodaja
3
1
75 m²
Rue de Veyrac, Limoges

spalnica3
površina75 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Idéalement situé à deux pas de la gare, au sein d’une petite copropriété bien entretenue, découvrez cet appartement 3 pièces lumineux offrant un cadre...

Električno
Starost oglasa: 11 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Rue de Veyrac, Limoges
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Mallet-guy Immobilier

Podobni oglasi