SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
163 500 €
(1 837 € / m²)
Prodaja
4
1
89 m²
Rue de Solignac, Limoges

spalnica4
površina89 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Situé au sein d’une copropriété, à deux pas de la mairie et de la faculté de Droit, cet appartement spacieux et baigné de lumière se compose d’une ent...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 41 dni
Posodobljeno: 35 dni

Lokacija

Rue de Solignac, Limoges
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Mallet-guy Immobilier

Podobni oglasi