SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
40 000 €
(2 353 € / m²)
Prodaja
1
1
17 m²
Rue de Solignac, Limoges

spalnica1
površina17 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Arnaud Bonnet vous propose: // LIMOGES / Studio / Proximité Mairie //Situé à proximité du cOEur de Limoges, ce charmant studio est une op...

Ostalo
Starost oglasa: 84 dni
Posodobljeno: 84 dni

Lokacija

Rue de Solignac, Limoges
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi