SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
57 500 €
(2 130 € / m²)
Prodaja
1
1
27 m²
Rue de Solignac, Limoges

spalnica1
površina27 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Limoges quartier Baudin, studio de 27 m2 situé au 6ème étage avec ascenseur et parking, secteur calme et résidentiel, à proximité immédiate de tous le...

Ostalo
Starost oglasa: 93 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Rue de Solignac, Limoges
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CONVERGENCE

Podobni oglasi