SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
162 000 €
(2 746 € / m²)
Prodaja
3
1
59 m²
Rue de Solignac, Limoges

spalnica3
površina59 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Limoges mairie à proximité de l'hyper centre ville. Réalisez un achat immobilier avec cet appartement disposant de 2 chambres .Si vous souhaitez visit...

Ostalo
Starost oglasa: 372 dni
Posodobljeno: 371 dni

Lokacija

Rue de Solignac, Limoges
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Puig Immo

Podobni oglasi