SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
365 000 €
(4 195 € / m²)
Prodaja
4
1
87 m²
Rue Bernard Palissy, Lille

spalnica4
površina87 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Delphine Allard vous propose: LILLE – BOULEVARD CARNOT – APPARTEMENT ENV 87M² AVEC CACHET – 2 CHAMBRES – ASCENSEUR – CAVEEmplacement stra...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Rue Bernard Palissy, Lille
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi