SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
275 000 €
(4 044 € / m²)
Prodaja
3
1
68 m²
Rue des Myosotis, Lille

spalnica3
površina68 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Delphine Allard vous propose: T3 ULTRA LUMINEUX 68M² / TERRASSE ROOFTOP EXCEPTIONNELLE DE 47m² AVEC VUE PANORAMIQUE SANS VIS A VIS / GRAN...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rue des Myosotis, Lille
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi