SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
240 000 €
(2 609 € / m²)
Prodaja
4
1
92 m²
Rue Bernard Palissy, Lille

spalnica4
površina92 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Laissez-vous séduire par l'authenticité et le charme de cet appartement atypique de 92 m² au rez-de-chaussée, niché au cœur de Lille. Issu de la réhab...

Električno
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rue Bernard Palissy, Lille
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZEFIR IMMOBILIER

Podobni oglasi