SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
164 000 €
(3 644 € / m²)
Prodaja
2
1
45 m²
Rue des Myosotis, Lille

spalnica2
površina45 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Nichée dans le quartier recherché de Bois-Blancs à Lille, cette perle de 45 m² séduit par son agencement moderne et ses prestations de qualité. Au rez...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaOdprt bivalni prostorLočeni wcNadstropjePo prenovi

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 11 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rue des Myosotis, Lille
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZEFIR IMMOBILIER

Podobni oglasi