SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
250 000 €
(4 386 € / m²)
Prodaja
2
1
57 m²
Rue Bernard Palissy, Lille

spalnica2
površina57 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - David Gomes vous propose: Havre de Paix au Vieux-LilleRésidence 'Les Jardins des Remparts' – T2 avec Terrasse, Cave et BoxDécouvrez ce su...

Ostalo
Starost oglasa: 44 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Rue Bernard Palissy, Lille
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi