SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
192 000 €
(3 148 € / m²)
Prodaja
3
1
61 m²
Rue Gambetta, Libourne

spalnica3
površina61 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Christelle Raillard vous propose: Magnifique appartement à Libourne !Découvrez sans plus attendre ce charmant appartement T3 situé à Libo...

Ostalo
Starost oglasa: 60 dni
Posodobljeno: 39 dni

Lokacija

Rue Gambetta, Libourne
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi