SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
128 000 €
(1 855 € / m²)
Prodaja
4
1
69 m²
Rue Gambetta, Libourne

spalnica4
površina69 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Sandra Haupois vous propose: Situé au 2ème étage d'un l'immeuble sans ascenseur, cet appartement familial de 69 m² bénéficie d'une double...

Ostalo
Starost oglasa: 65 dni
Posodobljeno: 49 dni

Lokacija

Rue Gambetta, Libourne
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi