SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
227 000 €
(2 987 € / m²)
Prodaja
3
1
76 m²
Rue Gambetta, Libourne

spalnica3
površina76 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Bienvenue dans cet Hotel particulier de standing, jadis propriété du peintre libournais René Princeteau. Ce bâtiment historique du 18ème siècle, situé...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorNaravna svetlobaLočeni wcHodnikPo prenovi

Električno
Starost oglasa: 249 dni
Posodobljeno: 37 dni

Lokacija

Rue Gambetta, Libourne
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Herranz Immobilier

Podobni oglasi