SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
850 000 €
(9 444 € / m²)
Prodaja
3
1
90 m²
Rue Jacques Mazaud, Levallois-Perret

spalnica3
površina90 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

The Vaneau Group offers you this beautiful apartment ideally located in Levallois-Perret, on the outskirts of Neuilly-sur-Seine, within easy reach of ...

Ostalo
Starost oglasa: 339 dni
Posodobljeno: 339 dni

Lokacija

Rue Jacques Mazaud, Levallois-Perret
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Vaneau Neuilly

Podobni oglasi