SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
133 000 €
(3 325 € / m²)
Prodaja
2
1
40 m²
Allée du Mail, Leucate

spalnica2
površina40 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Fabien Vanhalst - Chaigneau vous propose: PORT LEUCATE – Appartement 2/3 pièces avec vue dégagée, à 800 mètres de la plage et proche des ...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Allée du Mail, Leucate
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi