SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
180 000 €
(2 687 € / m²)
Prodaja
3
1
67 m²
Rue de l'Armagnac, Les Ulis

spalnica3
površina67 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Alexis Merluzzi vous propose: Appartement Lumineux 3 pièces avec Balcon Sans Vis à vis - Résidence de standing ravalée- Parking et CaveV...

Ostalo
Starost oglasa: 15 dni
Posodobljeno: 15 dni

Lokacija

Rue de l'Armagnac, Les Ulis
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi